Poradna

Položit dotaz

24. 3. 2019

Důchodci

Dobrý den, chtěl bych koupit Alavis mým rodičům (65let) na bolest při delší chůzi v oblasti podkolenní jamky a také při bolesti krční páteře. Je tento produkt vhodný i na tyto obtíže? děkuji

Láďa Zeit

Dobrý den,  ANO - Alavis-Maxima TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ je vhodný jako doplněk stravy pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme jednu celou odměrku rozpustit v cca 250ml vody, po dobu 3-5min /za občasného míchání/ nechat rozpustit. Doporučujeme podávat v dopoledních hodinách.  Přejeme hodně zdraví. 

24. 3. 2019

Dotaz

Dobrý den, byl by tento přípravek vhodný pro mou 60 letou matku, které bolí kolena a ramena a lékaři jí zjistili artrózu? Děkuji..

Láďa Zeit

Moc zdravím,  Alavis-Maxima TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ je doplňkem stravy, tudíž je vhodný i při onemocnění artrózou.  Při jeho podávání je potřeba dbát na pitný režim - pro lepší vstřebatelnost! O co méně chutná, o to více pomáhá. Doporučuji jednu celou odměrku do cca 250ml vody a nechat 3-5min rozpustit. Dochutit lze ovocnou šťávou nebo citronem. Pro lepší efekt je vhodné brát po dobu 14ti dnů jednu odměrku ráno a 1/2 odměrky odpoledne /cca do 15h/. Po 14ti dnech stačí užívat jednu odměrku ráno. Případný zákal není na závadu.  Přejeme pevné zdraví! 

15. 3. 2019

Achillovka

Dobrý den, jsem po operaci Achillovy šlachy a stále v rekonvalescenci. Má smysl užívání Triplu, když je na klouby? Díky Michal

Láďa Zeit

Děkuji za dotaz – a ANO, Triple Blend obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek a patentované kolageny Collyss a Cartidyss – tím pádem je vhodný i ve vašem případě.

15. 3. 2019

bolest kolen

Mám dotaz, je mi 17let a dělám závodně kanoistiku – trénuji 5 – 6x týdně a bolí mě kolena, záda a zápěstí. Co s tím?

Láďa Zeit

Ahoj, díky moc za dotaz a fandím ti! Opotřebení kloubů je v tvém případě na místě, při takové intenzivní zátěži. Samozřejmě je důležité mít vyváženou a pestrou stravu – vzhledem k tvému věku a tomu, že tělo stále roste. Jako doplněk stravy Triple Bland v prášku doporučuji. První měsíc bych užíval 2x denně – ráno po snídani 1 necelou odměrku a odpoledne po jídle, také jednu necelou odměrku – rozmíchané ve sklenici vody /cca 250ml/ - dochutit můžeš citronem nebo ovocnou šťávou. Případný zákal není na závadu. A hlavně nezapomínej na pitný režim. 

« 1 2 3 4 5 7 9 »