Komu pomáhá

Útvar rychlého nasazení

Útvar rychlého nasazení

S produkty naší značky ALAVIS™ jsou spokojeni a pravidelně je užívají i členové elitní protiteroristické jednotky Policie České republiky.
HC SPARTA PRAHA

HC SPARTA PRAHA

Sportovní doplňky stravy značky ALAVIS™ MAXIMA užívají také hokejisté A-týmu HC Sparta Praha.
Elitní vojenská jednotka

Elitní vojenská jednotka

ALAVIS™ MAXIMA Triple Blend Extra Silný užívají také příslušníci 601. skupiny speciálních sil Prostějov, elitní jednotky Armády České republiky.
Sportovci se zdravotním postižením

Sportovci se zdravotním postižením

Podporujeme hendikepované uživatele Integrovaného centra Horní Poustevna. Uživatelům se snažíme nastavit správný příjem potravy, po stránce vyvážené a dietní stravy. Pro klienty v redukci jsme připravili cvičební program s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu a zároveň jsme se zapojili do motivačního programu přípravy mládeže k účasti na Evropských hrách hendikepované mládeže Emil Open, které se tradičně konají v Brně.
Zápasníci MMA

Zápasníci MMA

ALAVIS™ MAXIMA Triple Blend užívá i zápasník Martin Šolc při silně namáhaných kloubech a vazech při trénincích i zápasech MMA. MMA je zkratka anglického Mixed Martial Art. Jedná se o moderní plnokontaktní sportovní disciplínu využívající kopy, údery, zápas ve stoje, porazy a boj na zemi (údery, páky a škrcení) různých stylů bojových umění a sportů. Ačkoliv se každý z bojovníků specializuje, musí dnes ovládat všechny složky MMA boje, tj. kopy, úd
  • 1
  • 2
Showing 1 do 5 of 7 (1 Pages)