Známe jen jeden standard kvality, ten nejvyšší

Majitelem licence ochranné známky ALAVIS™ je kanadská společnost LightHouse International Inc.

Společnosti

Doplňky stravy Alavis™ Maxima

img

ALAVIS je respektovaná značka v oblasti veterinární medicíny. Veterinární lékaři, kteří ho podávají svým čtyřnohým pacientům, se shodují, že kvalita, šetrnost a účinnost každého veterinárního přípravku ALAVIS je mimořádně vysoká a nemá konkurenci. Z těchto důvodů je ALAVIS ve své kategorii možná jako jediný podáván drahým závodním koním, kterým pomáhá vyhrát ještě před tím, než je odstartováno.  

Stalo se však něco, s čím jsme nepočítali. Dobrá pověst ALAVIS™ se rychle šířila a s tím přišla i jakási móda užívání veterinárních přípravků lidmi. Naším cílem je, aby přípravky pro koně byly určeny pouze pro koně. 

Z tohoto důvodu jsme nyní vstoupili na trh humánních doplňků stravy se značkou ALAVIS MAXIMA. Řada ALAVIS MAXIMA je určena pro aktivní a sportovně laděné lidi a budeme ji promyšleně i kvalitativně rozšiřovat. Širší portfolio kvalitních humánních doplňků stravy má v nabídce naše sesterská značka BARNY‘s.  

Dost možná je krok ALAVISu směrem k humánním doplňkům stravy zdánlivě v rozporu s tím, co v rámci této značky dosud děláme. Tedy výzkum, vývoj, klinické studie a mnoho laboratorních zkoušek každé jednotlivé šarže, než máme jistotu, že zákazník dostane za své peníze opravdu to nejlepší. 

img
img

U doplňků stravy  je všechno jednodušší, mnohem jednodušší.  My však nechceme a nebudeme dělat kvalitativní rozdíly mezi „doplňky stravy“ a „veterinárními přípravky“ s ověřenou kvalitou a účinností. Naše zkušenosti, postupy a normy už dlouho uplatňujeme u naší sesterské značky BARNY‘s.  Zákazník vždy byl, je a bude pro nás na prvním místě, a proto si do našeho týmu vybíráme lidi, kteří jsou jednak nejlepší odborníci, ale také srdcaři. Toto všechno se však dá vyjádřit i jinak. Pokud by některý náš produkt šlo ještě zlepšit - udělali bychom to!

Jsme přesvědčeni, že vstupem firmy ALAVIS™ mezi humánní doplňky stravy v oblasti aktivní a sportovní výživy zvýšíme pomyslnou laťku kvality a účinnosti těchto produktů.