Doplněk stravy

ALAVIS™ MAXIMA TIMELOCK 1+1, 60+60 cps

Hormonální aktivita je klíč proti předčasnému stárnutí 


Důvody, proč koupit:
  • příznivě ovlivňuje svalový tonus
  • podporuje udržení správné hmotnosti
  • podílí se na zdraví pokožky a dásní
  • nastavuje dobrou činnost kardiovaskulárního systému
  • podporuje přirozenou obranyschopnost
  • napomáhá správné funkci pohlavních orgánů a hormonální aktivitě
  • určeno pro podporu aktivního života starších osob, kondičních i profesionálních sportovců
545 Kč
S DPH


Zamkněte čas a zůstaňte mladí!Zamkněte čas a zůstaňte mladí!


je slogan, který propaguje novinku TimeLock značky ALAVIS™ MAXIMA. Stárnutí je složitý a nevyhnutelný proces skládající se z mnoha faktorů. Dobrou zprávou ale je, že mnoho z nich lze ovlivnit v náš prospěch. Významný vliv na naše zdraví má způsob, jak žijeme. Kromě toho neméně důležitým faktorem je i psychika, protože tělo stárne tak rychle, jak mu to duše dovolí. Dobrým příkladem může být odchod do důchodu, kdy u některých jedinců dochází k pocitu prázdnoty, depresím a tím k akceleraci procesu stárnutí. Dalo by se říci, že to je podobné jako když software (mozek) vypíná počítač.


Pocity únavy, vyhoření a stárnutí se však objevují už u padesátníků a někdy i mnohem dříve.  Mezi čtyřicítkou a padesátkou dochází vizuálně ke zhoršení kvality pleti, chrupu, nižší výkonosti a sexuální lenosti. Na postavě začínají být vidět kila navíc, zejména v místech, kde se to přehlédnout nedá. S mnoha estetickými problémy v současné době pomáhají specializované kliniky, ale tou druhou a důležitější součástí omlazovacího procesu je psychické nakopnutí v podobě nové příležitosti, někdy změny, či možnosti realizace svého snu, na který dříve nebyl čas nebo peníze.


Proč tedy ALAVIS™ MAXIMA TimeLock? Některé faktory ve složitém procesu stárnutí můžeme ovlivnit v náš prospěch. I s minimální snahou si můžeme několikrát do týdne zacvičit (třeba i doma) a to příznivě ovlivní svalový tonus a bude nám pomáhat udržet si správnou tělesnou hmotnost. ALAVIS™ MAXIMA TimeLock podporuje aktivní život seniorů stejně jako mladších ročníků či kondičních sportovců. Jeho složení je bohaté na aminokyseliny pro dobrou fyzickou kondici, antioxidanty, které jsou protiváhou volných radikálů, tedy látek, které poškozují buňky. Obsahuje kotvičník, který podporuje dobrý stav pokožky a díky obsahu protodioscinů napomáhá správné funkci pohlavních orgánů a znovu nastartování hormonální aktivity. 


Existuje tedy mnoho dobrých důvodů, proč užívat ALAVIS™ MAXIMA TimeLock.


Doplněk stravy pro aktivní životní styl obsahující unikátní směs z aminokyselin, patentované směsi Actiful® (z pomeranče a granátového jablka), D-ribosy a kotvičníku, která přináší aktivitu a oddaluje stárnutí.


Doplněk stravy založený na nejnovějším výzkumu, zahrnujícím mnoho aspektů zdravého stárnutí a prodloužení aktivního života. Jeho účinek spočívá ve výběru složek tradičně používaných ke zlepšení vitality nejen sportovců, ale i běžné populace.

Actiful® je nový komplex složený z extraktu citrusů a sušených granátových jablek, navržený pro zvýšení vitality a podporu aktivního životního stylu. Jedná se směs extraktu z plodů pomerančovníku čínského - Citrus sinensis a sušeného granátového jablka - Punica granatum L., tj. o formuli určenou k podpoře aktivního života nejen kondičních a profesionálních sportovců, ale i populace 50+.

Pomeranče jsou oblíbené pro své účinky na naše zdraví. Dužina plodů je bohatá na vlákninu, polyfenoly, flavonoidy, karotenoidy, vitamin C a další vitaminy a minerály, jako jsou např. draslík, vápník a hořčík. Plody obsahují flavonoidní glykosid hesperidin. Pomeranče díky obsahu vlákniny upravují funkci trávicího traktu, a tím i podporují správnou tělesnou hmotnost.

Granátová jablka jsou nejen chutná, ale jsou také elixírem mládí a cestou k trvalé kráse! Jsou symbolem nesmrtelnosti! Plody jsou bohaté na základní vitaminy s antioxidačním účinkem, minerály a stopové prvky. Obsahují rovněž esenciální a neesenciální aminokyseliny, dále taniny, polyfenolické látky, třísloviny a též flavonoidy.

L-citrulin je neesenciální aminokyselina, která se v naší stravě nachází jen v malém množství. Přesto hraje důležitou roli v mnoha biologických procesech v těle. V ledvinách se L-citrulin promění na L-arginin a ten později na oxid dusnatý. Právě díky schopnosti této přeměny L-citrulin přináší velké množství pozitiv převážně u sportovců pro zvýšení výkonu a podporu výkonnosti. Napomáhá minimalizovat riziko přetrénování. L-citrulin hraje svou roli při zatížení organismu (trénink, posilování, kulturistika) a při udržení svalů ve fyzické kondici. Mnohé vědecké studie prokázaly jeho vliv na zvýšení svalové kapacity a podporu výkonnosti sportovců. Napomáhá minimalizovat riziko přetrénování.

L-arginin patří mezi 20 základních aminokyselin podílejících se na tvorbě proteinů, základních stavebních jednotek svalů. Lidské tělo si tuto aminokyselinu dokáže vyrobit i samo, ale ne v takovém množství, které je potřebné při nadměrné zátěži svalů u sportovců. Příznivě ovlivňuje budování svalové hmoty a podporuje fyzickou kondici, a to nejen proto, že při sportovních výkonech odsouvá nástup svalového přetížení.

D-ribosa je jedinečná přirozeně se vyskytující složka. Jde o základní stavební kámen ATP (adenosintrifosfátu). Přestože vypadá a chutná podobně jako ostatní jednoduché sacharidy (glukosa, fruktosa, sacharosa), které tělo využívá především jako „palivo“, je její význam pro organismus naprosto odlišný a jedinečný.

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je využíván pro obsah celé řady účinných látek, především saponinů, tříslovin, flavonoidů, alkaloidů, sacharidů, sterolů, glykosidů, taninu a vitaminu C. Kotvičník přispívá k dobré činnosti svalů a zamezuje negativním projevům svalového tonusu, podporuje normální funkci pohlavních orgánů, a tím i správnou funkci reprodukčního systému. Podílí se na správné rovnováze hormonů v těle a v neposlední řadě má dobrý vliv na správnou činnost kardiovaskulárního systému. Je skvělým prostředkem pro posílení fyzické a psychické vitality. AKTIVNÍ LÁTKY                                                                (2 kapsle)      RHP
L-citrulin500 mg-
Actiful®                300 mg -
D-ribosa200 mg-
L-arginin 150 mg-
Kotvičník (min.50% protodioscinu)50 mg-


RHP – Referenční hodnota příjmu.SLOŽENÍ (1 kapsle 0,799 g): 

L-citrulin 250 mg, Actiful® [směs extraktu z plodů pomerančovníku čínského - Citrus sinensis (standardizováno na obsah min. 65 % hesperidinu) a sušeného granátového jablka - Punica granatum L., nosič: maltodextrin] 150 mg, hydroxypropylmethylcelulosa, D-ribosa 100 mg, L-arginin 75 mg, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, talek), extrakt z plodů kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L., standardizováno na obsah min. 50 % protodioscinu; nosič: maltodextrin) 25 mg, barvivo (oxid titaničitý).DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ: 

Dospělí užívají ráno a večer 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím vody. Lze užívat i během dne.

UPOZORNĚNÍ:

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životni styl. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.  Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15 - 25°C. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené za skladovacích podmínek. Pokud v jednom dni konzumujete doplňky stravy obsahující D-ribosu, další potraviny obsahující D-ribosu by se již neměly používat.

Balení obsahuje kapsli s absorbentem vlhkosti - NEKONZUMOVAT!

HMOTNOST:

47,94 g (60 kapslí po 0,799 g)

VÝROBCE:

Patron ca, s.r.o., Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika, člen skupiny LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, 100 King St. W, Toronto, Ontario M5X 1B5, Kanada, člen Kanadské obchodní komory.