Doplněk stravy

ALAVIS™ MAXIMA BESTIER Tribulus, 60 cps.

ALAVIS™ MAXIMA BESTIER Tribulus má vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu (standardizován na min. 40%), který je garancí a určuje kvalitu produktu.

Důvody, proč koupit:
  • k udržení normální hladiny testosteronu
  • k udržení tělesné výkonnosti
  • pro optimální činnost svalů
  • rychlá absorpce
  • Premium Quality
  • dle našeho názoru patří mezi nejsilnější produkty svého druhu na trhu

60 kapslí

590 Kč
S DPH
Dočasně vyprodáno


ALAVIS MAXIMA BESTIER Tribulus obsahuje zinek, který přispívá k:

udržení normální hladiny testosteronu a k udržení tělesné výkonnosti.

normální plodnosti a reprodukci.

normální syntéze bílkovin.

→ normálnímu metabolismu makroživin.

ALAVIS™ MAXIMA BESTIER Tribulus má vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu (standardizován na min. 40%), který je garancí a určuje kvalitu produktu.

SLOŽENÍ (1 kapsle 0,533 g): 

Extrakt z plodu kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L., standardizováno na 40 % protodioscinu) 300 mg, hydroxypropylmethylcelulosa, plnidlo (modifikovaný kukuřičný škrob), protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), zinek (glukonan zinečnatý, 24 % RHP) 2,4 mg, barvivo (oxidy železa).

RHP – Referenční hodnota příjmu.

DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ: 

Dospělí užívají 1 kapsli denně nejlépe s jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody. Užívejte 30 - 60 min před tréninkem nebo v průběhu dne nebo pro podporu běžné obnovy organismu před spaním.

UPOZORNĚNÍ:

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do věku 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.  Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.  

HMOTNOST:

31,62 g (60 kapslí po 0,527 g).

VÝROBCE:

Patron ca, s.r.o., Jakubská 647/2, Praha, Česká republika, člen skupiny LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, 100 King Street W, Toronto, Ontario M5X 1B5, Kanada.